company logo
company logo
company logo
company logo

Hakkımda

Merhaba, ben Ela Pera!

Spiritüel Danışmanım. Spiritüel danışmanlık dışında temel astroloji eğitimlerini aldım ve halen astrolojiye devam ediyorum. Bu evrende şifa için hizmet eden insanlardan biri olmak istediğimi çok küçük yaşlardan beri biliyorum diyebilirim. O nedenle yıllar içerisinde hayat beni nereye götürürse götürsün, önceliğim her zaman içimde var olan bu güzel gücü öğrenmek ve eğitmek oldu.

Kendimde hissettiğim şifa enerjisi beni önce spiritüel enerjiyi tanımaya yönlendirdi. Güçlü öngörülerim sayesinde aldığım eğitimleri hızla ve başarı ile bitirdim. Benim yoluma ilk ışıkları tutan hocalarımın da önerisi ve destekleri ile ilerlemek istediğim şifa enerjisinde daha fazla bilgilenmek adına astroloji eğitimlerime başladım. Her eğitimle, öğrendiklerimi harmanlayarak gelişen benliğimi bir nevi tekamül evresine hazırlamaktı amacım. Bugün öğrenmenin asla bitmeyeceğini bilerek ama öğrendiklerimle birlikte içimde var olan şifa enerjini paylaşmak isteyerek sizlerleyim. Şifa benim için sadece hastalıktan kurtulmak anlamına gelmiyor. Hayatın her alanında iyi hissetmek ve iyileşmek için dağıtıyorum şifa enerjimi. Bana da iyi gelen, huzur veren bu güzel enerjiyi her zaman, her konuda şifalanmak için birlikte yaşamak umuduyla hoş geldiniz diyorum.

Şimdi İletişime Geç

+905425003670

Spiritüel Danışmanlık

Hz. Mevlana’nın söylediği gibi “Kardeşim sen düşünceden ibaretsin. Gül düşünür gülistan olursun, diken düşünür dikenlik olursun.”
service

Bioenerji – pozitif enerji

Evrensel yaşam enerjisi olarak bilinen bioenerji insanoğlunun yaradılışından beri ellerle enerjinin aktarıldığı benzersiz bir şifa tekniğidir. Şifa seansı sırasında enerji problemi belirlenirken fiziksel bedenden sonra eterik beden, duygusal beden, zihinsel beden ve ruhsal beden taranır. Sonrasında enerji temizliği yapılarak kişiye enerji aktarılır. Son olarak çakra ve enerji dengelemesi ile seans sonlandırılır. Bu seanslar hayatın sizi duraksattığını düşündüğünüz tüm noktalarında bir açılma ve ferahlama sağlar.

service

Bolluk Çalışması

Pek çoğumuzun belki de hepimizin bolluk ve bereketle ilgili geçmişten gelen blokajları veya kalıpları var. Bu kalıplar genlerimizde, hücresel hafızamızda, bilinçaltımızda saklı.<br /> Bolluk çalışmamızda geçmişinizden gelen bu blokajları öğreniyor, pozitif enerji tekniğiyle ile temizliyoruz.

service

İlişki Çalışması

Çocukluğumuzdan günümüze kadar gelen negatif kodlarımızı temizleme tekniğidir. Bilinçaltı Kodlama Terapisi ile negatif düşünce kalıpları (bilinçaltındaki olumsuz düşünceler, ifade edilmemiş duygular, travmatik duygusal ve fiziksel olayların duygusal yansımaları, v.b.) eski olumsuz anılar temizlenir.

service

Bilinçaltı Kodlama

Çocukluğumuzdan günümüze kadar gelen negatif kodlarımızı temizleme tekniğidir. Bilinçaltı Kodlama Terapisi ile negatif düşünce kalıpları (bilinçaltındaki olumsuz düşünceler, ifade edilmemiş duygular, travmatik duygusal ve fiziksel olayların duygusal yansımaları, v.b.) eski olumsuz anılar temizlenir.Böylece; fiziksel olarak kendimizi daha rahat ve sağlıklı hissederken, zihinsel olarak bilinçaltındaki çöplük temizlenir. Bilinçaltımızdaki bu tıkanıklıklar temizlendiğinde, artık onlardan olumsuz etkilenmeyiz. Zihin rahatlar. Arınmış ve temizlenmiş bir bilinçle an’da yasayabilme gücünü elimize almış oluruz.

service

Çakralar – Reiki

Reiki enerjisi ile çakralardaki enerji akışını dengeye getirip, oluşmuş blokajlar kaldırılabilir. Şifalanma gerçekleşirken evrensel yaşam enerjisi ellerimden ellerinize aktarılırReiki şifalanması da sadece bedensel değil, ruhsal olarak da şifalanma getirir.

service

Aura Çalışmalası

AURA, dünyadaki tüm canlıların bedeninden yayılan, ışınımla oluşan elektromanyetik bir alandır. Aura çalışmamızda çakraları da kontrol ederek yüksek frekanslı aura yükleme yapıyor, aura yırtıkları varsa bunları onarıyor aurayı güçlendiriyoruz

service

Spiritüel Danışmanlık

Hayatta bazen anlam veremediğiniz bir tıkanıklık, benzer ve can sıkıcı bazı tekrar çemberleri, atalarımızdan bize miras bıraktığı bazı olumsuzluklar olabilir. Bunları çözmek için yapılan çalışmaların tümü.

service

Astroloji doğum haritası yorumlama

Bu danışmanlık türünde, doğum saati, tarihi ve yeri gibi kişisel bilgilerinize göre gezegen konumları yorumlanarak hayatınızdaki genel potansiyeller keşfedilir.

Astroloji Danışmanlık

Yaşadığımız hayatı bir sahne gibi düşünürsek, doğum haritası sizin bu dünya sahnesine giriş anınızda çekilmiş fotoğrafımızdır. Bu fotoğraf size; hayat dediğimiz bu sahnede neler yaşayacağınıza ile ilgili genel bilgiler verir. Engelleriniz ve fırsatlarınız nelerdir, engellerinizi nasıl aşarsınız, fırsatlarınızı nasıl kullanırsınız bunları anlatır.

Danışanlarımdan Gelenler

Güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim.
testimonial

İnsan yaşamayınca bilmiyor. Ela hocamla geçmişin üzerimde bıraktığı kötü enerjilerin, bugüne yansımalarını silmesi için tanıştım. Verdiği eğitimler ve şifalı kalbi ile yılların fark etmediğim tortularını birlikte temizledik. Açılan gönül gözüm bugünün ne kadar kıymetli olduğunu bana sürekli hatırlatıyor. Değerli hocam yeniden hayatı sımsıkı kucaklamama vesile olan biliçaltı terapiniz ve şifa veren elleriniz için size binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki size değme fırsatı yakaladım.

Nergis Batman

testimonial

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ela hocayla tanıştım. Fazla bilgim, açıkçası fazla inancım da yoktu. Şimdi sorarsanız her şeyin bir zamanı varmış derim. Ela hocam verdiği şifa eğitimleri ile dünyaya ve kendime bakışımı değiştirdi. İyileşmenin sadece sağlık adına değil insanın kendisine en büyük faydasının iyi olma hali anlamına geldiğini gösterdi. Şifa veren elleriniz dert görmesin hocam teşekkür ederim.

Ayşe Tokluk

testimonial

Sevgili Ela hanımcığım, sizinle sohbet ederken bile pozitif enerjiniz ruhuma aktı. Ne iş ne de özel hayatımdaki sorunların beni bu kadar sıkıştırdığının farkında değildim, sayenizde şimdi çok daha olumlu ve sevgi dolu bakıyorum her şeye. sizden aldığım enerji blokajlarımı kaldırdığına şimdiden eminim. sabah daha mutlu kalkıyor günü daha huzurlu geçiriyorum çok teşekkür ediyorum sizi hiç bırakmayacağım.

Selma Çokran

İleri
Geri

Blog Son Yazılar

Kalemimden dökülenleri takip edin...
8 Ağustos 2022

BALIK BURCU – (19 Şubat-20 Mart)

Balık Burcu Hakkında Su grubunun en yaratıcı burcusun! (19 Şubat-20 Mart) Yıldızın: Neptün (Hayalleri temsil eder)Grubun: Su, negatifNiteliği: DeğişkenBurcunun cinsiyeti: DişiBurcunun türü: CanlılıkÜstün yeteneğin: Başkalarına karşı ilgili ve şefkatli olmakEmelin: HuzurAmacın: Servete ve mutluluğa ulaşmakYenmen gereken huyun: Kendi değerini […]

8 Ağustos 2022

KOVA BURCU (21 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu Hakkında Hava grubunun özgürlüğe en duyarlı burcusun! (21 Ocak-18 Şubat) Yıldızın: Uranüs (Değişiklik, ansızın bağlanış ve iyi sonuçların temsilcisi)Grubun: Hava, pozitifNiteliği: SabitBurcunun cinsiyeti: ErkekBurcunun türü: SabitÜstün yeteneğin: SağduyuEmelin: İlerlemeyi sağlayacak imkânlar yaratmakAmacın: Yükselmek, başkalarına yardım etmekYenmen […]

8 Ağustos 2022

OĞLAK BURCU – (22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak Burcu Hakkında Toprak grubunun en hırslı burcusun! (22 Aralık-20 Ocak)Yıldızın: Satürn (Disiplin ve düzenlilik)Grubun: Toprak, negatifNiteliği: ÖncüBurcunun cinsiyeti: DişiYeteneğin: Karar ve direnişHedefin: YükselmekAmacın: Yükseğe ulaşıp başta kalmakBastırman gereken huyun: Fazla meraklılıkŞanslı günün: CumartesiŞanslı sayıların:8, 18, 28Şanslı taşın: LalŞans getiren […]

Mağazadan Ürünler

Son eklenen ürünleri inceleyin...
0 5 üzerinden

Gemstone

₺20 ₺80 (75% Off)
Prev
Next